Zbiornik buforowy z dwiema wężownicami 2000 l - gdzie kupić?

Zbiornik buforowy z dwiema wężownicami 2000 l najlepiej zamówić w zaufanej, sprawdzonej hurtowni, takiej jak PROPLAST. Firma ta cieszy się świetnymi opiniami, gdyż oferuje wysokiej jakości sprzęty w konkurencyjnych cenach. Ponadto chętnie doradza swoim klientom i dzieli się zdobytą wiedzą. Zatem, jeśli chcesz zamówić zbiornik buforowy z dwiema wężownicami 2000 L w hurtowni PROPLAST, wejdź na stronę: https://www.sunsystem.com.pl/pl/zbiorniki-buforowe-z-dwiema-wezownicami/293-zbiornik-buforowy-z-dwiema-wezownicami-2000l-sunsystem-pr2.html. Znajdziesz na niej dokładne informacje o tym urządzeniu. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z zespołem PROPLAST.

Zbiornik buforowy 2000 l - specyfikacja

Zbiornik buforowy z dwiema wężownicami 2000 l posiada zdejmowaną izolację cieplną o grubości 100 mm. Wyposażony jest również w zewnętrzną warstwę powstałą z PVC i obudowę w kolorze RAL 9006. Pojemność zbiornika wynosi 2000 l, a jego średnica z izolacją równa się 1400 mm. Jego przyłącza wlotowe i wylotowe są umieszczone pod kątem 180°. Maksymalna temperatura wężownicy równa się 110°C, natomiast górna wartość w przypadku bufora wynosi 95°C. Masa prezentowanego zbiornika buforowego to 366 kg, a waga jego obudowy to 26,4 kg. Warto również zaznaczyć, że produkt posiada zagruntowaną powierzchnię zewnętrzną.

Bufor ciepła 2000 l - cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje zbiornik buforowy 2000 l? Dokładne informacje na temat jego ceny znajdziesz na stronie: https://www.sunsystem.com.pl/pl/zbiorniki-buforowe-z-dwiema-wezownicami/293-zbiornik-buforowy-z-dwiema-wezownicami-2000l-sunsystem-pr2.html. Szczegóły dostępne śą obok zdjęcia poglądowego. Oferta buforu w hurtowni PROPLAST jest naprawdę konkurencyjna. Ponadto robiąc w niej zakupy, możesz liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie specjalistów. Dodatkowo hurtownia ta zapewnia szybką wysyłkę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zbiornika buforowego z dwiema wężownicami 2000 l, skontaktuj się z firmą PROPLAST już dziś!

niedawno zamówiłem bufor ciepła 2000l w proplaście i jestem bardzo zadowolony. Spełnia swoje funkcje, jest solidnie wykonany i bardzo prosty w montażu. Kupikem go też w naprawdę naprawdę przystępnej cenie. Ogólnie wszystko na plus nie mam żadnych uwag

Krystian

Nabyłem zbiornik buforowy 2000 l w sklepie internetowym PROPLAST i mogę polecić go z czystym sumieniem. Jest bardzo porządny, działa jak należy, a jego instalacja jest szybka i prosta. Zdecydowanie jest to urządzenie warte swojej ceny. Jestem bardzo zadowolony.

Bogdan

Zbiornik na 2000 l z polecił mi znajomy. Załozyłem go kilka tygodni temu i już mogę stwierdzić że to była rewelacyjna inwestycja. Super spełnia swoje zadania i jest wykonczony z dbałością o każdy szczegół. Napewno kupiłbym go drugi raz. Bardzo jestem zadowolony też z fachowej obsługi firmy proplast.

Patryk

Słyszałem bardzo dużo dobrych opinii o zbiorniku buforowym 2000l, dlatego postanowiłem w niego zainwestować. Zamówiłem go na stronie marki Proplast i to była świetna decyzja. Fachowcy z tego przedsiębiorstwa rozwali wszystkie moje wątpliwości i udzielili odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące buforu. Zbiornik się sprawdza, a jego jakość naprawdę zachwyca.

Andrzej